Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tech

Radare pe harta.

Recommended Posts

• Nick (Numele de pe server): Tech
  • Idee: Radare pe harta pentru LSPD
  • Descriere (Descrierea Ideei): Propun sa se adauge radare pe toata harta in locurile populate cel mai frecvent (podul LS-LV, Zona CNN, etc.) pentru a impune soferilor sa circule cu o viteza moderata, sub cea maxima. Radarele ar putea fi amplasate pe stalpi sau pe pereti (evident, in locurile unde se poate realiza acest lucru), iar atunci cand cineva este surprins ca a depasit limita de viteza, un mesaj este trimis membrilor LSPD prin intermediul chat-ului /r sau /d avand o forumulare asemanatoare cu aceasta: "Radar: Jucatorul ___ [Id __] a fost surprins depasind limita legala de viteza cu ___ km/h in zona ___." Acest lucru ar fi foarte de folos deoarece ar ajuta membrii LSPD si serverul.

EXEMPLU: "Radar: Jucatorul Andrei [ID 34] a fost surprins depasind limita legala de viteza cu 40km/h in zona CNN."

Aștept să văd ce zic și ceilalți, pe mine unul mă încântă ideea și mi se pare una unica :) 

Si atunci cand depaseste limita sa primeasca wanted in functie de viteza, si doar daca il prinde poate sa ii dea amenda sau sa iti ia permisul, zic si eu

O idee unica,ar dinamiza foarte mult jocul si ar ajuta de asemenea si membrii din factiunea PD.

Inca ma gandesc la asta..chiar nu stiu ce sa zic. O sa vedem pe viitor daca o sa facem asta..

..pana atunci  :denied::tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.

Get connected with us on social networks:

Contact

Curtea de Arges, Romania

support@nemesys.ro

Soon

Soon

• Create New...